Drukuj

Każdy z nas czasem zastanawia się nad przyszłością, a najważniejsze decyzje się podejmuje często w młodości. Weź udział w futurystycznym konkursie i zaplanuj przyszłą karierę!

Konkurs organizowany przez portal Aplikuj.pl "Twój zawód przyszłości" #pracaw2030 jest skierowany do młodzieży z województw małopolskiego i podkarpackiego. Uczestnicy mają za zadanie opisać, jak sobie wyobrażają jeden dzień w swojej przyszłej pracy w 2030 roku. Jaki zawód będą wykonywać, z jakich technologii korzystać? Czekamy na ich pomysły!

Projekt odbywa się w pełni online, do uczestnictwa wystarczy mieć łączność z internetem. Niezbędne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie w nim pracy konkursowej do 31 maja. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników odbędą się 12 czerwca 2020 r.

Na uczniów czekają: Semestralny kurs programowania ufundowany przez szkołę Giganci Programowania, ścieżka kariery on-line od strefakursow.pl. i inne, także rzeczowe nagrody. Szczegóły projektu: https://www.aplikuj.pl/praca2030/2edycja