Aktualności
W związku z epidemią koronawirusa wszystkie konkursy i zawody organizowane przez naszą szkołę odbędą się w innych terminach lub zostaną odwołane. Zbiórka butelek w ramach konkursu "Zielona Gmina 2020" została przełożona na inny termin. Termin Podkarpackiego Sarzyńskiego Konkursu Chemicznego został przesunięty na 28 kwietnia. Może on ulec zmianie w zależności od rozwoju sytuacji.

W dniu 24.10.2019 w naszej szkole odbył się Europejski Dzień Języków Obcych. Nauczyciele języków obcych włożyli dużo trudu w przygotowania.
Klasy pierwsze, drugie i trzecie z okazji Dnia Języków Obcych oglądały przedstawienie pt. "Play Time". Aktorami byli uczniowie klas trzecich, którzy odgrywali swoje role w języku angielskim. Dodatkowo publiczność mogła brać udział w przedstawieniu poprzez śpiew oraz odpowiadając na pytania. Wszyscy bawili się znakomicie.
W ramach Dnia Języków Obcych, klasy 4-8, zmierzyły się ze zmaganiami języka niemieckiego i języka angielskiego. Uczniowie rywalizowali miedzy sobą w grupach oraz między klasami i musieli wykazać się nie tylko wiedzą leksykalną, gramatyczną czy kulturoznawczą, ale także refleksem i spostrzegawczością.
Uczniowie przygotowali piękne flagi które zawisły na drzwiach klas w naszej szkole dekorując korytarze. Dzień był pełen wrażeń.

 

Galeria

Dzisiaj jest r.

Imieniny: