Konkurs na logo projektu „Colourful numbers”

 

Drodzy Uczniowie,

informujemy, że rozpoczęliśmy przygotowania związane z organizacją projektu ERASMUS+ organizowanego w ramach międzynarodowej współpracy z Państwami takimi jak Czechy, Turcja, Włochy i Rumunia.

Jedną z pierwszych akcji w ramach projektu „Colourful numbers” będzie konkurs na projekt graficzny logo naszego projektu.

Konkurs jest skierowany do uczniów klas 6-8 Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Nowej Sarzynie.

Wszelkie informacje i zasady uczestnictwa w konkursie dostępne są w „Regulaminie konkursu na projekt graficzny logo „Colourful numbers” zamieszczonego na stronie naszej szkoły .

Projekty graficzne należy dostarczyć w wersji elektronicznej do nauczycieli uczących informatyki Pana Jacka Bystrzyńskiego lub Tomasza Bigasa, w terminie do 16 października 2020 roku.

Praca przesłana powinna być: w formacie pliku do wyboru (SVG, AI, EPS, PNG, JPG) oraz PDF w krzywych, z minimalną rozdzielczością 300dpi. Pliki należy oznaczyć numerem albumu, który należy umieścić w prawym górnym rogu na wszystkich przesłanych plikach.

Informujemy, że Autor najlepszego projektu graficznego otrzyma nagrodę główną smartwatch.

Ponadto, organizatorzy przewidzieli nagrody dodatkowe dla dwóch wyróżnionych prac takie jak słuchawki bezprzewodowe czy głośniki mobilne.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie.

Organizatorzy:
Anna Wasiuta
Aleksander Dubiel
Jacek Bystrzyński
Tomasz Bigas
Ernest Cebula

Sponsor:

 

                                                                     

Nauczyciel matematyki
Anna Wasiuta

Regulamin konkursu