Aktualności

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach tegoroczny Kangur Matematyczny przeprowadzono zdalnie w sferze wirtualnej. Słynny konkurs z zagadkami logicznymi odbył się zgodnie z harmonogramem i trwał od 28 maja do 5 czerwca. Uczniowie brali w nim udział poprzez platformę dzwonek.pl.

Ze względu na zdalny charakter konkursu w tym roku uczestnicy mieli 90 minut na rozwiązywanie zadań. W naszej szkole do konkursu przystąpiło 59 uczniów.

Miło nam poinformować, że w tegorocznym Kangurze 2020 wyróżnienie otrzymali uczniowie:

                                  Kategoria

Klasa

Uczeń

Żaczek— klasy 2. szkół podstawowych

2b

Osipa Jakub

Maluch— klasy 3. i 4. szkół podstawowych

4a

Różycki Marcin

Beniamin— klasy 5. i 6. szkół podstawowych

6c

6d

6a

Sołek Bartosz

Golik Przemysław

Zygmunt Hanna

Kadet— klasy 7. i 8. szkół podstawowych

8a

Bartocha Zuzanna

 Każdy uczestnik konkursu otrzyma układankę logiczną – czteroelementowy TANGRAM

 

Szkolnymi koordynatorkami konkursu były panie: 
Dorota Kołtun, Dorota Osipa, Monika Piech, Anna Wasiuta, Katarzyna Maślanka.

 Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 Anna Wasiuta

 

Organizacja zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Nowej Sarzynie

26 czerwca 2020r.

8.00 – Msza św. dla uczniów klas 7 i 8  Szkoły Podstawowej oraz uczniów klas licealnych
9.30 – Msza św. dla uczniów klas 1-6 Szkoły Podstawowej

Świadectwa szkolne odbierają uczniowie wg poniższego harmonogramu przy zachowaniu reżimu sanitarnego:
- obowiązkowe maseczki i dezynfekcja rąk przy drzwiach (nauczyciele i uczniowie);
- rodziców prosimy o pozostanie przed budynkiem szkoły;
- wychowawcy będą przekazywać świadectwa i nagrody książkowe dla wyróżnionych uczniów w wyznaczonych klasach;
- nieodebrane świadectwa rodzic będzie mógł odebrać codziennie w czasie wakacji w godz. 8.00-14.00 w sekretariacie szkoły

 Harmonogram odbioru świadectw:

8a – 9.40 - wejście obok jadalni - sala gimnastyczna

8b – 9.40 – główne wejście – sala gimnastyczna

7a – 9.15 – wejście od strony LO
     - sala 209 (uczniowie wg listy od 1-12)
     - sala 210 (uczniowie wg listy 13-25)

7b – 9.15 – wejście od ul. Konopnickiej
    - sala 207 (uczniowie wg listy od 1-10)
    - sala 206 (uczniowie wg listy od 11-20)

6a – 10.45 – budynek LO, wejście główne – sala 206 (I piętro)

6b – 10.45 – budynek LO, wejście boczne – sala 208 (I piętro)

6c – 11.00 - budynek LO, wejście główne
    - sala 215 (I piętro) - (uczniowie wg listy od 1-12)
    - sala 218  (I piętro) - (uczniowie wg listy od 13-23)

6d – 11.00 - budynek LO, wejście boczne – sala 225 (I piętro)

5a – 10.45 – Szkoła Podstawowa, wejście główne – sala 104

5b – 10.45 – Szkoła Podstawowa, wejście od ul. M. Konopnickiej - sala 214

5c – 11.00 – Szkoła Podstawowa, wejście obok jadalni
    - sala 30 – (uczniowie wg listy 1-12)
    - sala 29 – (uczniowie wg listy od 13-24)

4a – 11.15 – Szkoła Podstawowa, wejście główne – sala 107

4b – 11.15 – Szkoła Podstawowa, wejście obok jadalni - sala 36

3a – 13.00 – Szkoła Podstawowa, wejście od strony LO – sala 110

3b – 13.00 – Szkoła Podstawowa, wejście od ul. M. Konopnickiej – sala 013

3c – 13.00 – Szkoła Podstawowa, wejście główne – sala 109

2a – 13.30 – Szkoła Podstawowa, wejście obok jadalni – sala 8

2b – 13.30 – Szkoła Podstawowa, wejście od strony LO – sala 108

2c – 13.30 – Szkoła Podstawowa, wejście główne – sala 111

1a – 14.00 – Szkoła Podstawowa, wejście główne – sala 10

1b – 14.00 – Szkoła Podstawowa, wejście od strony jadalni – sala 9

 

 

Klasa średnia
4A 4,72
5C 4,69
6A 4,68
4B 4,46
5B 4,42
6C 4,34
5A 4,16
7A 4,14
8B 4,13
8A 4,08
6B 3,85
6D 3,83
7B 3,68

 

Nazwisko i imię klasa średnia
Krawiec Maciej 8A 5,50
Zygmunt Hanna 6A 5,33
Kołtun Amelia 8A 5,29
Bartocha Zuzanna 8A 5,29
Mołodecki Mateusz 8B 5,29
Dziwota Natalia 7A 5,29
Zygmunt Hubert 7A 5,29
Dragan Izabela 4A 5,27
Kania Julia 4A 5,27
Ambroziak Wojciech 5B 5,25
Dużak Dawid 5B 5,25
Dziwota Liliana 5C 5,25
Kiełbowicz Alicja 5B 5,25
Sikora Maciej 5B 5,25
Cebula Aleksandra 8A 5,21
Dąbek Zuzanna 4A 5,18
Groman Weronika 4A 5,18
Rybka Jakub Paweł 4A 5,18
Dużak Julia 5C 5,17
Golik Przemysław 6D 5,17
Kamińska Weronika 5C 5,17
Migdałek Oliwier 5C 5,17
Podolska Maja 6A 5,17
Sarzyński Mateusz 6A 5,17
Wziątka Patryk 5B 5,17
Zawół Marlena 6C 5,17
Kusy Karolina 8A 5,14
Amarowicz Alan 7B 5,14
Brzozowski Sebastian 7A 5,14
Płachta Dominika 7B 5,14
Sikora Wojciech 7B 5,14
Jarosz Zuzanna 4B 5,09
Zawistowska Daria 4B 5,09
Dec Adrian 6A 5,08
Krawczyk Antonina 6C 5,08
Kula Gabriela 6B 5,08
Larwa Karina 5C 5,08
Mieleszko Oskar 6D 5,08
Ożóg Olivier 6C 5,08
Piśko Piotr 6C 5,08
Płachta Patrycja 6B 5,08
Wróbel Jan 5C 5,08
Wróbel Karol 5C 5,08
Zaleska Julia 5A 5,08
Żuraw Zuzanna 6C 5,08
Misiak Olivia 8B 5,07
Zastawna Wiktoria 8B 5,07
Piechowski Bartłomiej 7A 5,07
Grzywna Wiktor 8B 5,07
Kosiorowska Zuzanna 8B 5,00
Mazur Miłosz 8A 5,00
Rachwał Luiza 8B 5,00
Józefara Nikola 6D 5,00
Kiełbowicz Emilia 5A 5,00
Krzyżak Jakub 8A 5,00
Kucz Kacper 6A 5,00
Kułacz Emilia 4B 5,00
Magolan Zuzanna 6A 5,00
Nowak Weronika 4B 5,00
Rogala Karolina 7A 5,00
Romańska Zofia 8B 5,00
Sawka Roksana 5A 5,00
Wilkos Grzegorz 5B 5,00
Żelazko Marcel 5A 5,00
Zielińska Wiktoria 8B 4,93
Zimoń Anna 8B 4,93
Dużak Julia 8A 4,93
Paczocha Lena 8B 4,93
Amarowicz Julia 5B 4,92
Ciężyńska Anna 5C 4,92
Kiełbowicz Zuzanna 6C 4,92
Koszałka Tomasz 6A 4,92
Kotwica Bartosz 5C 4,92
Kucharzak Bartosz 6B 4,92
Leja Daniel 6B 4,92
Lic Natalia 5A 4,92
Paluch Weronika 6C 4,92
Paszek Lena 6C 4,92
Sagan Laura 5C 4,92
Śmigielska Zuzanna 5C 4,92
Okoń Mikołaj 4A 4,91
Różycki Marcin 4A 4,91
Paszek Martyna 8A 4,86
Płachta Kacper 7B 4,86
Bujek Nadia 5C 4,83
Janik Dawid 5B 4,83
Paszek Hubert 6A 4,83
Serafin Izabela 6A 4,83
Sołek Bartłomiej 6C 4,83
Szczęch Dawid 5C 4,83
Zakrzewska Maja 5B 4,83
Zebzda Nadia 5C 4,83
Antosz Angelika 4A 4,82
Fryś Amelia 4A 4,82
Krok Adrian 4B 4,82
Madera Seweryn 4A 4,82
Koszałka Aleksandra 7A 4,79
Trestka Katarzyna 7A 4,79
Zygmunt Paulina 7A 4,79
Brzyska Zuzanna 5A 4,75
Dudas Julia 6C 4,75
Jakubowski Wojciech 5C 4,75
Kurylak Amelia 5A 4,75
Piech Emilia 5A 4,75

 

„Więc chodź, pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko, niech na niebie stanie tęcza malowana twoją kredką”

Tak kolorowo i bajecznie wyglądał świat oczami uczniów klas czwartych w trakcie pandemii. W tym trudnym dla wszystkich czasie nasi wspaniali młodsi uczniowie pokazali, że codzienna rzeczywistość może przybierać barwy tęczy. Swoimi pięknymi, barwnymi pracami udowodnili, że czas nauki zdalnej, to czas kiedy można patrzeć na świat w pełnym słońcu, kiedy można go malować kredkami, farbami. Wszystko zależy od naszej wyobraźni.

Dziękujemy naszym kochanym dzieciakom za te cudowne prace plastyczne, które wykonały w ramach prezentacji „ku pokrzepieniu serc”. Włożyli w to nie tylko swój czas, ale i serce.

Jesteście kochani wspaniali, macie w sobie tyle wdzięku jak ta tęcza, która lśni w pełnym, słońcu, jak te motyle fruwające nad łąką i dające nadzieję na lepsze jutro.

Film

Oświadczenie rodzica (pdf)

Deklaracja rodzica (pdf)

HARMONOGRAM KONSULTACJI
W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. M. SKŁODOWSKIEJ-CURIE
W NOWEJ SARZYNIE OD 1 CZERWCA 2020R.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godziny konsultacji

Nr sali

Bartocha Robert

wtorek

9.00-13.00

104

Bigas Katarzyna

środa

9.00-13.00

104

Bigas Tomasz

poniedziałek

9.00-11.00

115

Bystrzyński Jacek

poniedziałek

9.00-11.00

28

Cebula Ernest

wtorek

9.00-11.00

108

Domańska Elżbieta

wtorek

9.00-11.00

39

Dubiel Aleksander

wtorek

9.00-11.00

107

Gnatek Aneta

wtorek

9.00-13.00

37

Kołtun Dorota

wtorek

9.00-11.00

109

Kusy Małgorzata

poniedziałek 8b

wtorek

12.00-13.00

9.00-13.00

30

30

Lada Andrzej

środa

9.00-11.00

37

Maślanka Katarzyna

środa

9.00-13.00

111

Mryc-Noga Halina

środa

9.00-13.00

108

Niedbała Weronika

środa

9.00-11.00

110

Ożóg Monika

środa

9.00-11.00

30

Piech Monika

czwartek

9.00-11.00

29

Pytko Tomasz

czwartek

9.00-11.00

107

Rejman Iwona

wtorek

czwartek

12.00-13.00

9.00-13.00

30

30

Rurak Justyna

czwartek

9.00-11.00

39

Serafin Elżbieta

środa

9.00-11.00

107

Szczerbaty Agnieszka

piątek

9.00-13.00

107

Tworkowska Małgorzata

piątek

9.00-11.00

30

Wasiuta Anna

środa

9.00-11.00

29

Wróbel Karolina

piątek

9.00-11.00

37

Podkategorie

Dzisiaj jest r.

Imieniny: 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : 1 lipiec 2020
2
Data : 2 lipiec 2020
3
Data : 3 lipiec 2020
4
Data : 4 lipiec 2020
5
Data : 5 lipiec 2020
6
Data : 6 lipiec 2020
7
Data : 7 lipiec 2020
8
Data : 8 lipiec 2020
9
Data : 9 lipiec 2020
10
Data : 10 lipiec 2020
11
Data : 11 lipiec 2020
12
Data : 12 lipiec 2020
13
Data : 13 lipiec 2020
14
Data : 14 lipiec 2020
15
Data : 15 lipiec 2020
16
Data : 16 lipiec 2020
17
Data : 17 lipiec 2020
18
Data : 18 lipiec 2020
19
Data : 19 lipiec 2020
20
Data : 20 lipiec 2020
21
Data : 21 lipiec 2020
22
Data : 22 lipiec 2020
23
Data : 23 lipiec 2020
24
Data : 24 lipiec 2020
25
Data : 25 lipiec 2020
26
Data : 26 lipiec 2020
27
Data : 27 lipiec 2020
28
Data : 28 lipiec 2020
29
Data : 29 lipiec 2020
30
Data : 30 lipiec 2020
31
Data : 31 lipiec 2020