19 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu "Mistrz edukacji wczesnoszkolnej" dla klas 2. Uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a także wszystkim uczestnikom za ich wysiłek, zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów w edukacyjnej podróży.
/E. Rola/
 
 

 

Gratulacje dla Pani Natalii Słomiany i jej szkolnej Drużyny Energii. Nasza szkoła zakwalifikowała się do etapu sportowego 7. edycji Drużyny Energii!
Konkurencja w tym roku dopisała, a materiały były przesiąknięte sportową energią i dobrą zabawą!
Trzymajcie kciuki za kolejny etap.

 

23. marca w Szkole Podstawowej w Woli Zarczyckiej odbył się Turniej Siatkarski klas V, której celem było przygotowanie dzieci do gry w siatkówkę.
W turnieju udział wzięło około 50 uczniów ze szkół podstawowych: SP Łętownia, SP Wola Zarczycka, Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Nowej Sarzynie, Szkoła Podstawowa w Sarzynie a także gościnnie uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Leżajsku.
Zawody siatkarskie odbyły się w dwóch kategoriach dziewcząt w jednej grupie oraz chłopców z podziałem na dwie grupy. Jedna drużyna liczyła trzech zawodników a mecze rozegrane zostały systemem „każdy z każdym” do jednego seta i 25 punktów.
Na zakończenie zawodów zostały wręczone zostały dyplomy oraz medale najlepszym trzem zespołom w dwóch grupach.
Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa w Woli Zarczyckiej.
🏐I GRUPA DZIEWCZĄT
🥇 miejsce SP Wola Zarczycka
🥉miejsce SP Łętownia
4 miejsce SP Sarzyna
🏐II GRUPA DZIEWCZĄT
🥇 miejsce SP Sarzyna
🥉 miejsce SP Łętownia
4 miejsce SP Wola Zarczycka
🏐CHŁOPCY
🥇 miejsce SP nr 3 w Leżajsku
🥈 miejsce SP Wola Zarczycka
🥉 miejsce SP Łętownia
4 miejsce SP nr 3 w Leżajsku
5 miejsce SP Wola Zarczycka
 
 

 

W ramach programu „Sensoryczna zabawa zmysły udoskonala” 🤚👁️👂👅👃świetliczaki wykonały plakat pt.: „Wiosna kolorami malowana” 🎨🌸🌞🐸. Wykorzystały do tego folię bąbelkową 🫧barwniki spożywcze i naturalne, typu kurkuma, sok z buraka oraz mąkę i wodę 💦🍚🥕🍠. Zajęcia dały dzieciom 👧🧒dużo radości 😊😀 i doznań sensorycznych. Dzięki zabawie przepełnionej kolorami wiosny 🎨🌸🌞🐸 u dzieci została pobudzona stymulacja zmysłu dotyku, smaku, zapachu i propriocepcji🤚👅👃.
/M. Kusy/
 
 

 

Wielkanocne zajączki a może kurczaczki z Lego WeDo 2.0 ? Tegoroczna Wielkanoc była pełna radości dzięki zbudowanym i zaprogramowanym przez uczniów klas 1-4 zajączków z zestawu Lego Education.

/Elżbieta Pinderska/

Galeria

 

 

 

Podkategorie