Imię i nazwisko nauczyciela przedmiot termin sala
Robert Bartocha technika wtorek 13.40 104 
Bożena Bieńkowska edukacja czwartek 12.45  013
Danuta Bigas matematyka czwartek 14.35 LO225
Katarzyna Bigas język polski poniedziałek 13.40 206
Tomasz Bigas informatyka środa 13.40 115 lub 018
Beata Boguń historia piątek 13.40 210
Edyta Brudniak biologia poniedziałek 13.40 LO315
Jacek Bystrzyński informatyka wtorek 14.30 28 lub LO311
Ernest Cebula plastyka wtorek 14.30  
Elżbieta Cedzidło chemia środa 14.35 LO221
Agnieszka Chowaniec język angielski piątek 13.40 208
Małgorzata Cieśla biologia piątek 13.40 104
Agnieszka Czerepak geografia wtorek 15.30  LO219
Iwona Dmitrowska język polski środa 14.30 LO206
Elżbieta Domańska chemia wtorek 15.25 LO317
Aleksander Dubiel język angielski czwartek 14.35 211
Aneta Gnatek język angielski czwartek 14.30 209
Dorota Gnatek edukacja środa 12.45 108
Grzegorz Jakubowski wychowanie fizyczne poniedziałek 15.20 sala gimnast.
Marta Kiełbowicz język angielski piątek 13.40 214
ks. Tadeusz Kocór religia    
Dorota Kołtun matematyka środa (2,4) SP (1,3) LO 14.30 207 lub LO225
Hubert Kołtun historia środa (1,3) 14.30 LO219
Piotr Kopacz wychowanie fizyczne piątek 13.30 sala gimnast.
Andrzej Kusiak  georafia, przyroda czwartek (1,3) 14.30 LO219
Stanisław Kusiak język polski czwartek 11.45 LO206
Małgorzata Kusy język polski czwartek 14.30 107
Bożena Kuś język niemiecki piątek 14.30 LO307
Andrzej Lada historia, wos, edb czwartek 14.30 LO215
Magdalena Lizak język polski czwartek 7.00  LO225
Sylwia Łyko język francuski poniedziałek 14.35  LO306
Katarzyna Maślanka matematyka poniedziałek 13.40 207
Katarzyna Michta-Ożóg edukacja wtorek 12.30
Jadwiga Mirkiewicz edukacja    
Krzysztof Młynarski wychowanie fizyczne środa 12.45  sala gimnast. 
Izabela Morska wychowanie fizyczne czwartek 12.45 sala gimnast.
Halina Mryc-Noga muzyka, plastyka poniedziałek 14.30 30
Weronika Niedbała georafia wtorek 14.30 (SP), środa 13.40 (LO) 210 lub LO219
Dorota Osipa matematyka wtorek, czwartek, piątek 13.40 LO319
Monika Ożóg historia, wos wtorek 14.30 30
Marzena Paul edukacja poniedziałek 12.45 110
Monika Piech fizyka czwartek (1,3)-SP, (2.4)-LO 14.35 LO223 
Elżbieta Pinderska edukacja poniedziałek 12.45 111
Katarzyna Piśko język angielski poniedziałek 14.35 (SP) czwartek 14.35 (LO) 36 lub LO208
Tomasz Pytko język polski wtorek 13.40 LO206 
Iwona Rejman język polski poniedziałek 14.35  
Karolina Rychel język polski poniedziałek i czwartek 13.40  
Ilona Rytwińska-Berc język niemiecki czwartek(1,3) SP (2,4) LO 14.30 36 lub LO207
Agnieszka Szczerbaty język angielski wtorek 14.30 29 
ks. Patryk Szymański religia poniedziałek 15.20 LO307
Anna Wasiuta matematyka wtorek 15.20 30
Grzegorz Wasiuta historia, wos, pp wtorek 14.35 LO218 
ks. Paweł Wołoszyn religia piątek 12.45 008 
Karolina Wróbel język angielski czwartek 14.30 (LO) LO306
Joanna Zawadzka edukacja czwartek 11.45 10 
Ewa Zygmunt-Dec wychowanie fizyczne wtorek 14.35