7 czerwca br. w naszej szkole odbył się Finał Konkursu z Języka Angielskiego English Challenge-2022. Uczestniczyli w nim uczniowie siedmiu szkół z terenu naszej gminy, którzy pomyślnie przeszli etap szkolny konkursu. Mieliśmy przyjemność gościć 25 uczniów klas 5-7 szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Nowa Sarzyna, którzy reprezentowali: Szkołę Podstawową im. Prymasa Tysiąclecia w Woli Zarczyckiej, Szkołę Podstawową im. ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Sarzynie, Szkołę Podstawową w Rudzie Łańcuckiej, Szkołę Podstawową im. Św Franciszka z Asyżu w Jelnej, Szkołę Podstawową w Tarnogórze oraz Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Łętowni.

Na uczestników czekały nie tylko językowe zmagania ale również interesujące zajęcia z robotyki prowadzone przez Panią Elżbietę Pinderską.

Pani wicedyrektor Marzena Paul wręczyła nagrody zwycięzcom językowych zmagań. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Klasa V

I miejsce: Maxymilian Szuba (Wola Zarczycka)

II miejsce: Kacper Misiak (Nowa Sarzyna)

III miejsce: Michał Mączka (Wola Zarczycka)

 

Klasa VI

I miejsce: Adrian Krok (Nowa Sarzyna)

II miejsce: Malwina Chojnacka (Jelna)

III miejsce: Antoni Zygmunt (Sarzyna)

 

Klasa VII

I miejsce: Izabela Kiełbowicz (Wola Zarczycka)

II miejsce: Bernadetta Zebzda (Sarzyna)

III miejsce: Nazar Kostrykov (Nowa Sarzyna)

 

/A.Gnatek, M. Kiełbowicz/

Galeria