Dnia 14 grudnia bieżącego roku w Szkole Podstawowej w Łętowni odbył się Powiatowy Konkurs Humanistyczny. Tegorocznym tematem konkursu była twórczość Karola Wojtyły (św. Jana Pawła II) "W mroku jest tyle światła...". Każda ze zgłoszonych szkół była reprezentowana przez czteroosobową drużynę, która to wykazywała się znajomością osoby i twórczości Karola Wojtyły. Uczniowie rywalizowali w czterech kategoriach: historycznej, recytatorskiej, plastycznej i poezji śpiewanej.
Drużyna naszej Szkoły Podstawowej w składzie: Emilia Kiełbowicz (poezja śpiewana), Weronika Groman (wiedza historyczna), Maja Jędras (recytacja) i Marta Saviak (praca plastyczna), zajęła II miejsce w międzyszkolnej rywalizacji. Uczniom naszej szkoły i nauczycielom przygotowującym do konkursu,  gratulujemy !
Na szczególne wyróżnienie zasługuje uczennica Marta Saviak, której praca plastyczna pt. "Strumień" została najwyżej oceniona przez jury.