We wtorek 18 czerwca 2024 roku odbyło się wręczenie dyplomów dla laureatów i uczestników Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Fenek”. Konkurs był okazją do zaprezentowania umiejętności matematycznych przez najmłodszych uczestników, którzy wykazali się doskonałą znajomością matematyki i umiejętnościami logicznego myślenia. Do konkursowych zmagań przystąpiło 3386 uczniów klas II oraz 2455 uczniów klas III z całej Polski. Tytuł laureata otrzymali uczniowie, którzy zajęli miejsca od 1 do 10.
Wśród 473 laureatów wyłonionych z klas II znalazło się czterech uczniów naszej szkoły:
  • 8 miejsce: Dariusz Bujek, kl. 2b
  • 10 miejsce: Adam Janeczko, kl. 2a
  • 10 miejsce: Kornelia Osipa, kl.2a
  • 10 miejsce: Dawid Paczwa, kl. 2b
Na poziomie klas III wśród 484 laureatów znalazło się pięciu uczniów naszej szkoły:
  • 5 miejsce: Brygida Groman, kl. 3c
  • 5 miejsce: Adrian Makałowski, kl. 3a
  • 7 miejsce: Filip Łokieć, kl. 3a
  • 9 miejsce: Hanna Ambroziak, kl.3c
  • 9 miejsce: Kamil Hasiak, kl. 3c
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy podjętych zmagań i wspaniałych wyników.