W czwartek, 28 stycznia w naszej szkole miało miejsce miłe wydarzenie – wręczenie nagród w konkursie chemicznym „Poznaj chemię – zderzenie teorii z praktyką”. Jedna z laureatek (Małgorzata Marzęciak) nie mogła niestety przybyć, za to druga – Karolina Mędrek z kl. 2B LO była nagrodzona dwukrotnie Oprócz nagród w naszym konkursie zdobyła też III miejsce w konkursie „Fizyka i chemia nie tylko dla naukowca” zorganizowanym przez Zespół Szkół w Rudniku nad Sanem. Gratulujemy podwójnie.

W spotkaniu brali udział również uczniowie szkół podstawowych, którzy uczestniczyli w akcji „Ferie z chemią”. Oni również otrzymali drobne upominki z Zakładów "Ciech Sarzyna", oraz bony do księgarni ufundowane przez Stowarzyszenie Prymus. Uczniowie klas ósmych mieli okazję zapoznać się z budynkiem naszego liceum i aktywnie skorzystać z nowo powstałej strefy wypoczynku.

Gratulujemy laureatom konkursu oraz młodszym pasjonatom chemii ze szkół podstawowych.

E. Domańska

Galeria