Sukces Młodzieży z naszej Szkoły, Miasta i Gminy, która brała udział w międzynarodowym konkursie. Uczniowie naszej szkoły chętnie wzięli udział w konkursie, wykonali piękne prace plastyczne, ekologiczne modele zabawek, a także ulotki zachęcające do dbania o środowisko oraz do poprawnej segregacji odpadów. Prace były wykonane na wysokim poziomie co zostało docenione przez jury konkursu. Ulotka wykonana przez uczennicę klasy 7c Weronikę Kamińską została oceniona najwyżej i otrzymała I miejsce w swojej grupie wiekowej. Uczennica klasy 7a Roksana Sawka jej praca również została nagrodzona II miejscem w tej samej kategorii. Dziewczynki otrzymały cenne nagrody. Dodatkowo ulotka Weroniki Kamińskiej będzie wydrukowana w setkach sztuk i trafi do mieszkańców Miasta i Gminy Nowej Sarzyny.

Gratulujemy sukcesów!!!

W. Niedbała